Ayrıcalıklarınız SOSYAL ÜNİTELER

Sosyal Donatılar

SOSYAL DONATILAR

Sizi aileniz kadar düşünen bir proje...

Komşuluk ve huzurun vurgulandığı Evim Yüksekdağ, vaz geçemeyeceğiniz detaylarla sizi enerji dolu bir yaşama davet ediyor. Aile sıcaklığının sizi sardığı, konfor dolu yaşam alanları dışında sosyal yaşamınızı da destekleyen bu özel proje; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelyalarıyla yaşam için gerekli her detayı size sunuyor.
Havuz ve Fitness

HAVUZ VE FITNESS

Sporu Evinize Misafir Edin

Evim Yüksekdağ, çok amaçlı spor sahasından fitness salonuna, saunadan buhar odasına, kapalı yüzme havuzundan Türk Hamamı'na kadar ailenizden herkesin mutlaka ilgisini çekecek birçok spor olanağını sizlere sunuyor.
Ne dersiniz sizce de suyun yenileyici gücünü konfor dolu bir hayat eşliğinde keşfetmenin vakti gelmedi mi?
Güven Dolu Yaşam

GÜVEN DOLU YAŞAM

Ailenizle Hayata Güven Dolu Bakın...

“Önce Aile” diyerek hayata geçirilen Evim Yüksekdağ hem sizin ve çocuklarınızın hem de yatırımınızın güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktadır. Evim Yüksekdağ’da bulunan 7/24 güvenlik ile çocuklarınızın çocuk parkında güven içinde oynadığını bilmenin rahatlığını yaşarken, bir yandan da projeye ait kapalı otopark ile park problemi nedir bilmeden, aracınızın güvende olduğunu bilerek huzurla yaşayacaksınız.
Ulaşım Kolaylığı

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Hayat Yürüme Mesafesinde...

İstanbul’un can damarlarından olan E-5 ve Metrobüse 5 dakika uzaklıkta yer alan Evim Yüksekdağ, sizin ve ailenizin ihtiyaç duyduğu ulaşım kolaylığını yanı başınıza getiriyor.
Kaliteli eğitim olanaklarıyla tanınan Özel Çınar Koleji ve Özel Vizyon Koleji'ne birkaç dakika, Esenyurt devlet Hastanesi’ne 3 dakika, Özel Reyap Hastanesi’ne ise 1 dakika mesafede yer alan Evim Yüksekdağ, aileler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.
Ayrıca yürüyerek 5 dakikada ulaşabileceğiniz; Marmara Park AVM, Bahaus, Carrfursa, Koçtaş, Migros ve Real gibi seçkin mağazalarla her daim hareketli ve sosyal bir hayat sizi bekliyor
Özel Konum

ÖZEL KONUM

Şehrin Kalbine Açılan Bir Kapı

Metrobüs, otobüs ve dolmuş hatlarının merkezinde yer alan Evim Yüksekdağ, ailenizle birlikte keyif dolu anlar geçirip, her türlü ihtiyacınıza kolayca ulaşabileceğiniz sosyal bir çevrenin tam merkezinde yer alıyor. Eşsiz konumuyla mavi ve yeşili bir arada sunan, parklardan kültür merkezlerine, kafelerden restoranlara, sinemadan spor merkezlerine kadar aradığınız her şeyi yanı başınıza getiren Evim Yüksekdağ, ünlü markaları ve dolu dolu bir sosyal hayatı meraklılarına sunuyor.
Ticari Alanlar

TİCARİ ALANLAR

Her Şey Evinizin Altında

Evim Yüksekdağ, 2.000 m² alana yayılmış 9 ticari ünitesiyle ihtiyacınız olan her şeyi en kaliteli şekilde elinizin altına getiriyor. 3 bloğa yayılmış 363 konforlu yaşam alanı dışında, projedeki ticari üniteleriyle de üst düzey yaşam için tüm gereklilikleri bir arada sunan Evim Yüksekdağ, ihtiyaçlarınızı tek lokasyondan çözmenizi sağlıyor. Gıdadan tekstile, sağlıktan eğlenceye her detayı ayaklarınıza seren Evim Yüksekdağ’da size hayatın tadını keyifle çıkarmak kalıyor.
Çünkü bu proje, sizi herkesten çok düşünüyor.