Bir Aile Projesi EVİM YÜKSEKDAĞ

Aile Projesi

Şehrin İçinde Sıcacık Bir Yuva

2008’den bu yana İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden Esenyurt’ta yükselen Evim Yüksekdağ projesi 11 bin metrekarelik geniş bir araziye konumlanmıştır. 7 bin metrekare yeşil alan ile adeta bir vaha olan ve 3 blok halinde yükselen projede; 2+1 ve 3+1 tipte, 90 ile 148 metrekare arasında değişen 363 adet daire ve 2 bin metrekareye yayılmış 9 ticari alan yer almaktadır.
Özel konumu, ayrıcalık sunan sosyal donatıları ve aile sıcaklığını sunan Evim Yüksekdağ’da aradığınız her şey ile birlikte aile sıcaklığını da bulacaksınız.

Basın Lansmanı

___ 21 Ocak 2016’da Raffless Otelde Düzenlenen Basın Lansmanımızı Buradan İzleyebilirsiniz.
Videoyu Oynat
Yatırım Değeri

Yatırım Değeri

Modern mimariyi aile sıcaklığı ile işleyen Evim Yüksekdağ, ayrıcalıklı konumu ve kolay ulaşım imkanı ile kaçırılmayacak yatırım fırsatı halini alıyor. Üst düzey bir hayat sağlayacak yaşam alanları, konum ve ulaşım ayrıcalığına sahip ticari alanlarıyla değerini katlayan Evim Yüksekdağ, başlı başına tercih sebebi olarak hayatınızı tamamlayan bir yaşam alanı oluyor.
Butik Bir Yaşama Evinizde Yer Açın

Butik Bir Yaşama Evinizde Yer Açın

Lüks ya da konfor tercihi yapmanızın gerekmediği, tüm ayrıcalıkları bir arada yaşayabileceğiniz Evim Yüksekdağ’da her detay etrafınızı kaliteyle sarıyor. Dünya markalarının en kaliteli ankastre ve iç dekorasyon ürünleriyle tamamlanan bu özel proje her yaşam tarzına ve beklentiye cevap oluyor.
Farklı daire seçenekleri, fonksiyonel yaşam alanları ve aile sıcaklığını hissedeceğiniz geleceğin modern daireleriyle burada her şey hayatı kolaylaştırmak için işleniyor.